Prinášame Vám mená animátorov a stručné predstavenie každého z nich. Spoznajte svojich vedúcich, ktorí sa o Vás počas augustového týždňa 08. - 13. 8. 2016 budú starať.

 

Vladimír Búri

Vladimír Búri

Hlavný vedúci tábora


Volám sa Vlado a pracujem ako kameraman pre RTVS v Banskej Bystrici. Moja obľúbená činnosť je práca s kamerou, strih videí, organizovanie rôznych akcií, pozeranie seriálov... V tábore budem okrem hlavného vedúceho plniť úlohu kameramana a strihača detský správ, ktoré budú každý večer na našej stránke a v TV Panorama. Tohtoročný detský letný tábor bude pre mňa posledný v úlohe vedúceho, preto sa naň ešte viac teším.


Danka Sitárová

Danka Sitárová

Zástupca vedúceho tábora


Moje meno je Dana Sitárová a som úspešnou absolventkou strednej pedagogickej školy. Vo svojom voľnom čase sa venujem deťom prostredníctvom našich eRko-stretiek, výletov či iných podujatí.


Lucka Sitárová

Lucka Sitárová

Animátorka v skupinke


Volám sa Lucka. Mám za sebou prvý rok štúdia na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre. Študujem učiteľstvo biológie a anglického jazyka a literatúry. Veľmi rada trávim čas so svojimi priateľmi a rada chodím na výlety. Taktiež sa nebránim pomáhať. Do táborov chodím pravidelne už od základnej školy a špeciálne na tento sa veľmi teším.
V tábore budem animátorkou skupinky.


Dominika Šaligová

Dominika Šaligová

Animátorka v skupinke


Moje meno je Dominika a som študentkou Trnavskej univerzity, kde študujem predškolskú a elementárnu pedagogiku. Vo svojom voľnom čase sa veľmi rada venujem deťom (aj veľkým aj malým) prostredníctvom eRko-stretiek výletov a aj táborov. Okrem toho rada spievam, trávim čas s priateľmi a mojou najväčšou záľubou je rozdávať úsmev (lentilky) a radosť všetkým naokolo.


Ján Štrbík

Ján Štrbík

Animátor v skupinke


Volám sa Janči a pracujem ako programátor. Moja práca je zároveň moje hobby a vo voľnom čase tvorím webové stránky, okrem toho ale milujem hory a rád chodím na túry. Taktiež sa rád venujem deťom prostredníctvom eRko-stretiek.
Som profesionálny spáč a expert na pozeranie do diaľky :)


Rasťo Hanus

Rasťo Hanus

Animátor v skupinke


Ahoj, volám sa Rasťo a v tábore budem robiť animátora v skupinke. Študujem v Žarnovici odbor Mechanik počítačových sietí a veľmi ma to baví. Taktiež ma baví aj práca s mladšími deťmi, pretože sa vtedy aj ja cítim mladší a je to super. Občas chodievam na eR-ko stretká.


Erik Pohorelec

Erik Pohorelec

Animátor v skupinkeKatka Lipjanska

Katka Lipjanska

Animátorka v skupinke / výpomocný zdravotník


Ahoj, ja som Katka. Študujem odbor ošetrovateľstvo na SZU, čiže takto o rok by zo mňa mala byť zdravotná sestra. A preto sa budem v tábore snažiť pomáhať pani zdravotníčke. Okrem toho, sa samozrejme, budem venovať čo najviac času deťom ako vedúca skupinky.


Katka Rozembergová

Katka Rozembergová

Animátorka v skupinke


Volám sa Katka Rozembergová, mám 22 rokov a v tábore budem robiť animátorku jednej zo skupiniek. Už sa na to veľmi teším. Moje koníčky sa spájajú s kreatívnou tvorbou rôznych dekoračných predmetov, plávanie, bicyklovanie, korčulovanie...


Michal Lajcha

Michal Lajcha

MTZ (materiálno-technické zabezpečenie)


Pochádzam z Trenčianskej Teplej. Na rímskokatolíckeho kňaza som bol vysvätený v roku 2009. Pôsobil som ako kaplán v Detve, Partizánskom, Prievidzi. Žarnovica je teda moje štvrté pôsobisko. Letné tábory som mal vždy rád. Ako študent - bohoslovec som dva zorganizoval so sestrou s mladými a deťmi z Trenčianskej Teplej. Počas štúdia teológie sme robievali letné tábory pre chlapcov - miništrantov. Z týchto akcií mám nezabudnuteľné zážitky. Azda nie je lepšia príležitosť na budovanie vzťahov a spoločenstva ako na týždňovom tábore. Vo voľnom čase čítam a športujem alebo debatujem s dobrými ľuďmi.


Ondrej Gajdoš

Ondrej Gajdoš

MTZ (materiálno-technické zabezpečenie)Mirči Adamský

Mirči Adamský

MTZ (materiálno-technické zabezpečenie)


Volám sa Mirči. Študoval som na SOŠ v Žarnovici odbor mechanik počítačových sietí a práve teraz som v Žiline na elelktrotechnickej univerzite. Som multifunkčný tvor od kosenia po rozobranie vecí, (zo skladaním je to už horšie), no slávik so mňa nebude.


Erika Klačanská

Erika Klačanská

MTZ / ekonómka tábora


Moje meno je Erika. Som malé, milé, tiché a obetavé žieňa spracovávajúce účtovné agendy a daňové priznania. K záľubám patria knihy, záhrada, šport, rôzne spoločenské hry.


Zuzka Komendová

Zuzka Komendová

MTZ / divadlá


Volám sa Zuzka a momentálne som zoštátnicovala. Mám veľmi rada kvety a farebné veci. Obľubujem maľovanie akvarelov, prechádzky v prírode, čítanie scifi a rozprávanie sa s Bohom. V tábore mám už každoročne za úlohu vymyslieť príbeh a divadlá, ktoré by deti sprevádzali táborom.


Monika Kočalková

Monika Kočalková

MTZ / editorka detských správ


Volám sa Monika a pochádzam z Oravy. Študujem v našom hlavnom meste odbor Biochémia. Moje záľuby sú turistika, šport, hudba (spev i tanec). Rada spoznávam nových ľudí a zažívam skvelé zážitky. Mám rada ľudí, ktorí sa smejú a majú radosť zo života! Teším sa na všetky deti v tábore a verím, že prežijeme nezabudnuteľné chvíle, ktoré nás obohatia a na ktoré budeme spomínať


Zdravotníčka

Miriam Mačáková

Pani zdravotníčka